השקעה במטבעות וירטואלים – ביטקוין, אתריום, לייטקוין ועוד

0
95
Finance Currency Bitcoin Crypto Cryptocurrency

הכלכלה העולמית הולכת בצעדים גדולים לעבר מערכת פיננסית וירטואלית. השקעות וירטואליות, מסחר אלקטרוני – כמה שפחות ייצור נייר ומטבעות וכמה שיותר עסקאות אינטרנטיות מאובטחות ודינמיות. ככל שהוירטואליזציה מתחזקת, מיטשטשים הגבולות המדיניים הפיזיים ואפשרויות המסחר מתרחבות עוד ועוד.

המטבע הוירטואלי המדובר ביותר כיום הוא מטבע הקריפטו, מטבע מבוזר שערכו נקבע על ידי רשת משתמשים ולא כפוף למוסדות ממשלתיים ובנקים.

למה כדאי להשקיע בהנפקת מטבעות וירטואליים?

אחד הדברים הבולטים בעולם הקריפטו, הוא עליית שווי הערך של כל מטבע. לפני כמה שנים שווי המטבע עמד על כמה מאות דולרים והיום, נכון לשנת 2018, הוא בסביבות ה6000 דולר.

בהשוואה לאפיקי השקעה אחרים, השקעה במטבע וירטואלי נחשבת לפשוטה למדי – אין צורך בבירוקרטיה מעיקה או אישור מיוחד – כל אחד יכול לפתוח לפטופ או סמארטפון ולפתוח לו ערוץ השקעה חדש שניתן לסחור בו 24 שעות ביממה.

מטבעות הקריפטו נחשבים למאובטחים במיוחד. כל מטבע מורכב מצופן מספרים ייחודי ואת המטבעות אפשר לשמור בארנק מקוון. את הארנק ניתן לאחסן על כרטיס זיכרון או בשירות וירטואלי. בנוסף, הודות למערכת הבלוקצ’יין, כל עסקה נרשמת בספר עסקאות מגובה ולא ניתן לשנות אותה לאחר שאושרה. אי אפשר לבטל אותה ולא ניתן לזייף אחת.

המטבעות הוירטואליים מהווים צעד קדימה בגלובליזציה. במקום לסחוב סכומי כסף גבוהים לחו”ל, אפשר לאחסן על דיסק און קי מטבע וירטואלי בשווי אלפי דולרים. הרבה יותר בטיחותי וחסכוני. ובכלל, העמלות על עסקאות המתבצעות דרך המטבעות הוירטואליים הן נמוכות למדי וחלקן גם אפסיות בהשוואה לעמלות של כרטיסי האשראי הבינלאומיים ו-PayPal.

החשבון מנוהל על ידך – אתה שולט על החשבון ולא אף אחד אחר. לא הבנק ולא הממשלה. אי אפשר להטיל על החשבון שלך מגבלות כאלה ואחרות ובנוסף, תסיסות פוליטיות או מגמות כלכליות לא נוגעות לחשבון הוירטואלי שלך. ואפילו להפך, תסיסות פוליטיות יכולות להביא לעליית ערך הקריפטו.

כמות המטבעות הוירטואלים מוגבלת – הם מיוצרים בקצב אחיד מה שמעלה את ערכם בקרב המשתמשים. לכן, בכל פעם שמשתחררים מטבעות חדשים, אנשים רבים מחפשים להשקיע בהם. חלק מהם מחפשים להשקיע עוד וחלק הם חדשים בעולם המטבע הוירטואלי שרוצים להצטרף לחגיגה. לכן, לא שווה להישאר מאחור ולראות איך גם אתם יכולים להנות מאפיק השקעה מתקדם.

השאר תגובה

כתוב הערה
הכנס שם כאן